Lekcie

Najlepším začiatkom všetkého je kompletná diagnostika postavy, s ktorou zistíte, čo presne Vaše telo potrebuje a na čom musíte začať pracovať. Je to len začiatok, ktorý Vám ukáže, na čom treba pracovať, no ďalší krok musíte spraviť Vy. Budujte svoje telo u nás, na našich nadštandardných stojoch, pomôckach alebo skupinových lekciách.

Náš tým

Rozvrh - Cenník - Akcie

Služby RM Sport Resort

Vytváranie online rezervácií je možné až po registrácií v našom rezervačnom systéme. Registrovať sa je úplne jednoduché a môžete to spraviť telefonicky alebo osobne na recepcii RM Sport Resort. Po vyplnení krátkeho formulára dostanete prihlasovacie meno, heslo do online systému a po tomto momente už môžete robiť rezervácie na Vami obľúbené lekcie.

Náš tým

Athlete cross

Athlete cross je silový a kondičný program vyvinutý na to, aby pomohol ľuďom získať širšiu všeobecnú kondíciu. Je vytvorený tak, aby ľudí pripravil na akúkoľvek fyzickú výzvu. Sústredí sa na neustále obmieňanie funkčných pohybov pri vysokej intenzite a pomocou nich prispieva k vytvoreniu celkovej fyzickej kondície.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort

Kruhový tréning

Kruhový tréning je cvičenie, pri ktorom jedinec, alebo celá skupina cvičí rôzne svalové partie. Trenér určí skupinu cvikov na precvičenie partií celého tela a následne sa jednotlivé cviky vykonávajú v časovom intervale. Ide o vynikajúci prostriedok ku spevneniu tela, zlepšenie fyzickej kondície a k redukcii hmotnosti.

Služby RM Sport Resort

Lezecká stena / Bouldrovka

Lezecká stena je nekonečná hra s neuveritelným množstvom pohybov a krokov, ktorá je určená pre lezcov všetkých výkonostných a vekových skupín. Naša bouldrová stena je naozaj pre každého. Je to bezpečná forma lezenia, kde pád je do mäkkého madraca, ktorý je pod celou stenou. Lezecká stena u nás nad 3m je za pomoci istiaceho lana.

Služby RM Sport Resort

Základy vzpierania

Vzpieranie je olympijský šport, ktorý sa radí do kategórie silovo-rýchlostných športov, čo znamená, že musíme činke udeliť veľký moment sily za čo najkratší čas, aby sme ju dostali nad hlavu jedným plynulým pohybom, (trh) alebo dvoma pohybmi (nadhod=premiestnenie + výraz). Pri tomto pohybe zapájame obrovský počet svalových vláken, skoro všetky svaly v našom tele a vzniká mohutná kontrakcia.

Služby RM Sport Resort

Tabata

Tabata je intenzívny intervalový tréning, ktorý pozostáva z 20 sekúnd maximálnej aktivity a 10 sekúnd odpočinku opakujúcich sa za sebou 8-krát.Tabata je výbornou voľbou pre všetkých, ktorí chcú neustále zlepšovať svoju kondíciu. Tento typ tréningu sa odporúča i tým, ktorí chcú schudnúť. Samozrejme, kvôli svojej náročnosti nie je tabata vhodná pre úplných začiatočníkov.

Služby RM Sport Resort
Náš tým

InBody 370s

Prístroje InBody sú špeciálne vyvinuté a vyrobené pre najpresnejšiu bioimpedančnú analýzu ľudského tela. Značka InBody zaručuje prvotriednu kvalitu. Aplikácia InBody vykonáva veľmi presnú, rýchlu a bezpečnú analýzu ľudského tela pomocou jedinečnej technológie. Samotná analýza trvá len niekoľko sekúnd a dozviete sa veľké množstvo presných informácií o svojom tele. Prístroj InBody Vám poskytuje údaje o útrobnom tuku, ktorý je jedným z rizikových faktorov pri vzniku mnohých závažných ochorení, ako sú infarkt, diabetes, vysoký krvný tlak a ďalšie.

MaxPulse

Prístroj je určený na rýchle neinvazívne vyšetrenie variability srdcovej frekvencie (HRV) a pre kvantitatívne hodnotenie autonomného nervového systému (ANS), pomer sympatika a parasympatika. Ukazuje úroveň reakcie na stres, vrátane zhodnotenia stavu periférnych ciev.

Služby RM Sport Resort

Fínska sauna

Základom procesu saunovania je striedanie pôsobenia tepla a chladu. Tento proces spôsobuje rozšírenie krvných ciev, zrýchlenie krvného obehu a vylučovanie množstva potu. Takto fínska sauna prospešne pôsobí na telesné orgány a procesy v ľudskom tele. Ovplyvňuje nielen náš súčasný fyzický i psychický stav, ale je tiež prevenciou, príjemným a účinným spôsobom, ako predchádzať chorobám a stresu.

Služby RM Sport Resort

Infra sauny

"Saunovanie" v infrasaune je založené na princípe emisie infračerveného žiarenia špeciálnymi keramickými žiaričmi, ktoré si nechal patentovať dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku už v roku 1965. Toto infračervené žiarenie prehreje telo hlboko do svalového tkaniva ak intenzívnemu poteniu tak dochádza už pri teplote okolo 50 ° C v prostredí, ktoré nezaťažuje organizmus.

Služby RM Sport Resort

Kolagénové solárium

Vertikálne solárium megaSun Tower hurricane je absolútnou novinkou a je jediné solárium, ktoré je vybavené špeciálnymi trubicami špirálovitého tvaru "4 v 1" ! Unikátne "hurikánové" trubice v sebe spájajú 4 vlnové dĺžky svetla. Trubice vyžarujú : UVB žiarenie, ktoré v pokožke zabezpečuje tvorbu melanínu a esenciálneho vitamínu D. UVA žiarenie, ktoré zaistí atraktívne opálenie, červené kolagénové svetlo pre omladzujúci a revitalizujúci účinok a nakoniec modré svetlo , ktoré má čistiaci účinok pre dokonale čistú pleť bez chybičky.

Služby RM Sport Resort

Masáže

Mávate bolesti chrbta, stuhnuté svaly, trápi vás únava a necítite sa vo svojej koži? Je najvyšší čas dopriať si masáž ! Masáž nie je len príjemná relaxačná záležitosť, ale má aj liečebné účinky. Masáž dokáže priaznivo ovplyvniť fyzický aj psychický stav človeka, pomáha pri mnohých zdravotných problémoch, zraneniach alebo strese.
Naša široká ponuka masáží:
Klasická masáž chrbta alebo nôh , Rašelinový zábal + masáž chrbta, Celotelová masáž, Reflexná masáž chodidiel, Bankovanie chrbta + masáž, Manuálna lymfodrenáž, Lávové kamene - nohy, Lávové kamene - chrbát, Medová masáž

Náš tým

Fitness zóna

Silová zóna

V tejto časti si dokážete vyskladať kvalitný silový tréning. Táto zóna je ideálna pre ľahké, ale aj veľmi obtiažné a efektívne cvičenia. Zariadenia sú jednoducho ovládateľné, a sú vhodné pre všetky vekové kategórie.

Služby RM Sport Resort

Kardio zóna

Kardio zóna disponuje zariadeniami vybavenými treningovými programmi s monitoringom frekvencie tepu. Tieto programy pomáhajú klientom rýchlejšou cestou zredukovať nadváhu, zároveň zlepšujú kondíciu a celkovo posilňujú telo.

Služby RM Sport Resort

Ladies zóna

Lady zóna pre ženy ponúka možnosti komplexného precvičenia všetkých skupín Vášho tela. K dispozícii sú Vám posilňovacie a kardio stroje, činky, trenažéry a pomôcky šité presne pre dámy.

Služby RM Sport Resort

Detský kútik

Detský kútik ponúka deťom príjemnú atmosféru, v ktorej sa môžu bezstarostne zabaviť, zatiaľ čo rodičia môžu tvrdo makať na sebe. O deti sa nemusíte vôbec báť, nakoľko ich máte priamo pod vlastným dohľadom.

Služby RM Sport Resort
Náš tým

Skupinové lekcie

RM Fight Club

Spojenie kardio cvičenia so silovým tréningom je výhodou tohto náročného športu. Box sa zameriava na celé telo a okrem zvýšenia sily Vám prinesie zlepšenie koordinácie a redukciu váhy. Intervalový tréning s vysokou intenzitou cvičenia sa strieda s maximálnym výkonom a aktívnym odpočinkom. Tento typ cvičenia Vvám maximálne zrýchli Váš metabolizmus

Služby RM Sport Resort

Taebo&Tabata

Tae-Bo ponúka komplexný tréning celého tela, v ktorom sa zapájajú všetky svaly a vaša postava sa za pár mesiacov vytvaruje do požadovanej formy. Tae-Bo je hybridný fitness systém, ktorý spája prvky aerobiku a bojového umenia. Tae-Bo v sebe kombinuje prvky Tae kwon, boxu a tanca a vytvára z nich cvičebný program, ktorý sa realizuje pri rytmickej hudbe.

Služby RM Sport Resort

InDoor cycling

Indoor cycling, teda skupinová jazda na stacionárnom bicykli, cvičená za vedenia inštruktora, sa stala kondičným fenoménénom posledných rokov. Lekcia Indoor cyclingového programu je určená všetkým bez rozdielu veku, pohlavia, kondície a bez ohľadu na doterajšie skúsenosti a schopnosti.

Služby RM Sport Resort

Jumping

Podstatou pozitívneho vplyvu cvičenia Jumping sú rôzne kombinácie rýchlych a pomalých poskokov, dynamických šprintov, balančných i silových prvkov a tiež strečingu. Jednotlivé cviky aj ich následnosť sú starostlivo pripravené, majú svoj vlastný význam a poriadok. Tieto kombinácie sa stávajú nielen zábavou, ale aj veľmi účinnou formou posilňovania fyzickej a psychickej odolnosti.

Služby RM Sport Resort

Joga

Celá jogová prax má niekoľko zložiek. Klasická, teda tradičná joga obsahuje: prípravné cvičenia (pripravujú telo na cvičenie ásan i ďalšie formy nácviku), ásany (jogové polohy tela), pranajámu (dychové cvičenia), koncentráciu a meditáciu (spôsob utíšenia mysle a dosiahnutie jej jednobodovosti), relaxáciu a krije (očistné techniky jogy).

Služby RM Sport Resort

TRX

TRX je vhodný pre každého bez ohľadu na pohlavie a vek. Počas celého tréningu sa cvičí len s váhou vlastného tela a to vo všetkých troch rovinách pohybu, čo je optimálne pre uplatnenie všetkých pravidiel funkčného tréningu. Ak hľadáte kvalitný funkčný tréning pre dosiahnutie najlepšej fyzickej kondície, tak vyskúšajte TRX.

Služby RM Sport Resort

Pilates

Pilates sú cvičenia vykonávané s vlastným telom, pomocou ktorých dosiahnete optimálnu telesnú kondíciu. Táto metóda odstraňuje bolesti chrbta, zlepšuje ohybnosť, silu, vytrvalosť, rovnováhu, koordináciu, dýchanie a telesný vzhľad. Vytvára štíhle svaly a cvičenie vyrovnáva svalové disbalancie.Pilates totiž napomáha tomu, aby človek začal chodiť vystretý a upevnia mu svaly.

Služby RM Sport Resort

Power Joga

Power joga je cvičenie, ktoré v tele vytvára vysoký stupeň energie, vitality a slobody. Pravidelné cvičenie powerjogy vedie k osobnému duchovnému rastu, kedy telo nie je tak dôležité, ale je ako prostriedok, ktorým môžeme prísť k poznaniu energie, k meditácií.

Služby RM Sport Resort

Zdravé telo v treťom veku

Človek nikdy nie je dosť starý na to, aby mohol začať s pravidelným cvičením. S vekom prichádzajú problémy vznikajúce v dôsledku opotrebovania organizmu. Šport je šanca na zmenu k lepšiemu a plnohodnotnému životu! Základným kameňom týchto lekcií bude kardio cvičenie. Aeróbny tréning prospieva srdcu, zmierňuje dýchavičnosť a posilňuje imunitný systém. Posilňovanie (najmä funkčný tréning) zabraňuje predovšetkým stratám kostnej hmoty, ktoré sú príčinou zranení. Namiesto činiek použijeme cvičebné pomôcky ako gumy, overbally, fit lopty a pod.

Služby RM Sport Resort

Zumba

Zumba je tanečná fitnes hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a omnoho viac... Vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvárajú skvelú atmosféru, ktorá Vás strhne do víru pohybu.

Služby RM Sport Resort
RM
Služby RM Sport Resort

Spinning

Spinning teda skupinová jazda na stacionárnom bicykli so zotrvačníkom (SPINNER®), cvičená za vedenia inštruktora a za "zavrenými dvermi", se stala kondičním fenoménénom posledných rokov, a to z daleka nielen medzi cyklistami. Lekcia Spinning programu je určená všetkým bez rozdielu veku, pohlavia, kondície a bez ohladu na doterajšie skúsenosti a schopnosti.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Náš tým

Box

Box je individuální bojový sport, při němž se dva soupeři snaží zasáhnout svého protivníka pěstmi, musí při tom zůstat ve vyhrazeném čtvercovém prostoru obklopeném provazy (tzv.ringu). Cílem sportovního výkonu je zvítězit nad soupeřem pomocí úderů, úhybů a krytů povolenými pravidly AIBA. Acyklické pohyby jsou prováděny při vysoké intenzitě. Nejdůležitějšími pohybovými schopnosti jsou reakční rychlost, výbušná síla a koordinace.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Služby RM Sport Resort
Náš tým
Služby RM Sport Resort

Pilates

Pilatesove cviky aktivizujú hlboký (stabilizačný) svalový systém, čím odstraňujú svalovú nerovnováhu, zmierňujú bolesti chrbtice a kĺbov a kladú dôraz na správne držanie tela. Táto metóda koordinuje dýchanie s pohybmi, zlepšuje rovnováhu a flexibilitu, spevňuje oslabené a zároveň naťahuje skrátené svaly, zlepšuje kondíciu, ukľudní myseľ a tým samozrejme zmierňuje stres.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Náš tým

TRX

TRX predstavuje všestranné cvičenie, s ktorým sa môžete stretnúť aj v našom fitness centre. Na prvý pohľad si možno nebudete vedieť cvičenie na TRX príliš dobre predstaviť. Môže sa Vám zdať, že cvičenie na ňom je ľahší tréning, pri ktorom sa len pomaly ponaťahujete a trochu si precvičíte svaly. Ale opak je pravdou. Princípom tréningu je zavesenie jednej časti tela do popruhov, pričom druhá časť zostáva v kontakte s podložkou.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Služby RM Sport Resort
Náš tým
Služby RM Sport Resort

Yoga

Celá jogová prax má niekoľko zložiek. Klasická, teda tradičná joga obsahuje: prípravné cvičenia (pripravujú telo na cvičenie ásan i ďalšie formy nácviku), ásany (jogové polohy tela), pranajámu (dychové cvičenia), koncentráciu a meditáciu (spôsob utíšenia mysle a dosiahnutie jej jednobodovosti), relaxáciu a krije (očistné techniky jogy).

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Náš tým

Jumping

Podstatou pozitívneho vplyvu cvičenia Jumping® sú rôzne náročné kombinácie rýchlych a pomalých poskokov, dynamických šprintov balančných i silových prvkov a tiež strečingu. Jednotlivé cviky aj ich následnosť sú starostlivo pripravené, majú svoj vlastný význam a poriadok. Tieto kombinácie sa na pružnom výplete trampolíny stávajú nielen zábavou, ale aj veľmi účinnou formou posilňovania fyzickej a psychickej odolnosti.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Služby RM Sport Resort
Náš tým

Taebo

Tae-Bo je hybridný fitness systém, ktorý spája prvky aerobiku a bojového umenia. V 80. rokoch ho vytvoril Billy Blanks. Názov Tae-Bo pochádza zo slov „Tae“, čo znamená noha a vzťahuje sa na dolnú časť tela a slova „Bo“, čo pochádza z boxu a znamená údery hornej časti tela. Tae-Bo v sebe kombinuje prvky Tae kwon, boxu a tanca a vytvára z nich cvičebný program, ktorý sa realizuje pri rytmickej hudbe .Cvičenie sa skladá zo série kopov, úderov a krokov, vsadených do opakujúcej sa choreografie. Zábavné spaľovanie tukov Tae-Bo ponúka komplexný tréning celého tela, zapájajú sa všetky svaly a vaša postava sa za pár mesiacov vytvaruje do požadovanej formy. Už po troch hodinách Tae-Bo môžete sledovať úbytok hmotnosti. Je to účinný spaľovač tukov a chudnutie nie je násilné, ale zábavné. Okrem toho môžete pri cvičení Tae-Bo zvýšiť svoju telesnú zdatnosť a naučiť sa zasadiť tie správne údery. Tae-Bo je tiež skvelým kardiovaskulárnym cvičením. Hodina denne poslúži ako prevencia proti srdcovo-cievnym ochoreniam. Rozhýbanie celého tela pôsobí blahodarne aj na kostrovú sústavu. Pomôže aj psychicky Pre menej sebavedomých jedincov je Tae-Bo skvelým posilňovačom sebadôvery. Budete sa cítiť silnejší, vyrovnanejší a vybijete zlú energiu, ktorá vás obklopuje v práci, v škole či v rodine. Ženy sa pri cvičení naučia používať pár obranných úderov, ktoré môže použiť v prípade nutnej sebaobrany. Tae-Bo je tiež výborným odbúravačom stresu. Ak máte zamestnanie, ktoré neustále ovplyvňuje vašu myseľ a práca vás často doháňa aj doma, mali by ste začať cvičiť Tae-Bo, pri ktorom zabudnete na všetko, čo vás v ten deň nahnevalo či rozrušilo.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Služby RM Sport Resort
Náš tým

deepwork

deepWORK® kombinuje know-how cvičenia bodyART a IRON SYSTEM. Je to je atletický, jednoduchý, intenzívny, jedinečný a úplne iný cvičebný program v porovnaní so všetkými známymi tréningovými konceptami – tréning piatich elementov plný energie! Čistý funkčný skupinový tréning bez pomôcok, ktorého tvorcom je Robert Steinbacher. Pohybové sekvencie v deepWORK cvičení sú navrhnuté ako cesta pre neustály kontakt medzi napätím a uvoľnením, kombinované s dýchacími cvičeniami.Fázy deepWORK tréningu sú štrukturované do piatich elementov: zem, drevo, oheň, kov a voda. Tie sú založené na rôznych energiách. Po deepWORK® jednotke je energia účastníka úplne vyčerpaná. Tieto techniky sa taktiež používajú v meditačnej terapii, v tzv. dynamických meditáciách, ktoré sú zakotvené v prvom rade na dalekom východe a sú používané najmä u ľudí, ktorí trpia depresiou, rakovinou alebo psychosomatických ťažkosťami. Toto vŝetko je deepWORK® tréning: deepWORK® je spôsob, ako cítiť odpoveď na základe vnútorneho spiritu – konfrontovať svoje limity a premýšľať o nich bez predsudkov. deepWORK® cvičenia sú podporované špecifickými znalosťami, zmysel pre zodpovednosť a komplexnosť pohybov účastníkov Pohyby v deepWORK® sú navrhnuté tak, aby vždy existovala súvislosť medzi napätím a uvoľnením v kombinácii s dýchacie cvičenia Účastníci deepWORK® cvičia v priebehu tréningu vo svojom vlastnom rytme pohybu a dýchania.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Služby RM Sport Resort
Náš tým

tabata

Tabata je pomenovaná po japonskom výskumníkovi a lekárovi menom Dr. Izumi Tabata, ktorý študoval vysoko intenzívny intervalový tréning. Podľa jeho slov vám Tabata umožní vyskúšať nespočetné množstvo rôznych cvikov zameraných na veľké svalové skupiny - kľuky, angličáky, drepy s výskokom, hojdanie ketlebells, a podobne - čo nielenže zvýši vašu kardiovaskulárnu kapacitu, ale tiež stimuluje rast svalovej hmoty. Počas práce s japonským tímom rýchlokorčuliarov, dr. Tabata dostal za úlohu analyzovať efektivitu tréningového režimu, ktorý bol pôvodne vyvinutý trénerom Irisawa Koichi. Tabata so svojim tímom prišiel k záveru, že 20 sekúnd aktivity a 10 sekúnd pauzy vytvára rovnováhu medzi výhodami vo vytrvalosti z nízko intenzívneho cvičenia a výhodami v raste svalovej hmoty pri tréningu s vysokou intenzitou.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Služby RM Sport Resort
Náš tým

bosu

Patrí medzi základnú výbavu posilňovní, celkom bežne sa používa ako súčasť rôznych aerobikových lekcií a veľmi efektívne využitie má aj pri poúrazových rehabilitáciách. Vo svete ju poznajú už od roku 1999, kedy ju vynašiel David Weck, na Slovensku je známa zhruba polovičný čas. Svoje originálne meno dostala táto „useknutá lopta“ podľa anglického „BOth Sides Up“, čo stručne vystihuje jej spôsob využitia. A ten je ozaj širokospektrálny. Iba ďalší balance board? Prvotný zmysel BOSU je jej labilita, teda plnenie funkcie nestabilnej podložky. Môže mať niekoľko stupňov náročnosti v závislosti od spôsobu umiestnenia, postoja cvičenca, voľby cvikov, ako i závažia. Samozrejme, každý by mal sebakriticky zvážiť alternatívu, ktorá zodpovedá jeho individuálnym schopnostiam. Je nepochybne prospešné sa motivovať ťažkým cvikom, netreba to však preháňať, lebo výsledný efekt tak môže byť skôr negatívny. Na BOSU sa aj zdanlivo nepatrný pohyb stáva často veľkou výzvou. Preto je toto cvičenie tak obľúbené medzi profesionálnymi športovcami a cvičencami, ktorí neobľubujú stagnáciu. Slúži ako predúrazová prevencia, zmierňovateľ disbalancií, ale aj unikátna pomôcka pri rehabilitáciách.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Služby RM Sport Resort
Náš tým

lezecka stena bouldrovanie

Bouldering sa spočiatku používal ako zložka tréningového plánu horolezcov za cieľom náročnejších výstupov v horách. Priekopníkmi boulderingu sa stali Briti v 80. rokoch 19. storočia. Od roku 1998 je bouldering zaradení do série pretekov Svetového pahára pod hlavičkou UIAA. V začiatkoch sa pretekalo na prírodných kameňoch, neskôr sa rozšírilo pretekanie na umelých štruktúrach. Ako už z názvu vyplýva, základným terénom pre bouldering sú balvany a menšie skalky. Boulderingom sa dá nazvať aj traverzovanie v malých bezpečných výškach. Extrémnou formou boulderingu je štýl free solo, čo je lezenia bez istenia vo výškach presahujúcich až desiatky metrov.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Služby RM Sport Resort
Náš tým

kruhový tréning

Kruhový tréning je výborným spôsobom, ako behom jednej jednotky pracovať na svalovej sile a flexibilite, celkovej kondície a vytrvalosti. Jeden tréning je zložený z niekoľkých „kruhov“, pričom každý obsahuje 6 až 10 cvikov, ktoré sa v rámci neho vykonávajú jeden po druhom (buď predpísaný počet opakovaní alebo určitý časový úsek) s čo najmenšími prestávkami (maximálne 30 sekúnd). Po dokončení jedného kruhu nasleduje dlhšia prestávka, ideálne dvoj- až trojminútová. Po nej sa kruh zopakuje toľkokrát, koľko sa naplánovalo. Cvičenie v rámci kruhového tréningu sa dá prispôsobiť v rámci kondičnej úrovne cvičenia a začiatočník môže využívať menej kruhov a menej cvikov s väčšími časovými prestávkami. Skladba je takisto veľmi variabilná, no mal by obsahovať cviky, ktoré precvičia svaly celého tela. Nikdy by sa preto nemal cvičiť dva dni v rade, ale minimálne trikrát do týždňa s jednodňovou prestávkou. Nezabúdame, že pri vyššej intenzite treba znížiť váhy záťaží, aby ste boli schopní tréning plnohodnotne absolvovať. Pred každým tréningom je dôležité zahriať sa a po ňom urobiť strečing.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Služby RM Sport Resort
Náš tým

body stiling

Ak potrebujete rovnomerne formovať a spevňovať postavu , bude pre vás ideálnou Body styling. Tréning je zameraný na formovanie svalových skupín celého tela so špeciálnou časťou pre posilňovanie stehien, zadku a brušných svalov. Jedná sa o kombináciu klasického aerobiku a posilňovanie celého tela. Aeróbne cvičenie slúži na začiatku lekcie k zahriatiu. Tempo tréningu sa strieda postupne podľa toho, na aké jednotlivé svalové skupiny sa sústredí. Posilňovanie svalov horných končatín by sa malo periodicky striedať s posilňovaním svalov dolných končatín, aby nedochádzalo k ich preťaženiu.

Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort Služby RM Sport Resort
Služby RM Sport Resort