Aktuality

CESTA KU ZDRAVIU

CESTA KU ZDRAVIU – projekt, ktorý ti zmení život!

Pre niekoľkými mesiacmi sme úspešne odštartovali náš nový projekt s názvom CESTA KU ZDRAVIU. Už samotný názov hovorí za všetko :). Pre nás v RM SPORT RESORT je prioritou zdravie a zdravý, s pohybom spätý životný štýl. Estetická stránka človeka je v rebríčku našich priorít na nižšom mieste a ide ruka v ruke s už spomínanými prioritami. Preto sme sa rozhodli pre vás vytvoriť výživovo-pohybový program, ktorý v sebe zahŕňa všetko. Sme zástancami názoru, že nestačí IBA cvičiť a rovnako nestačí IBA zdravá strava. V projekte CESTA KU ZDRAVIU sú obsiahnuté obidve tieto zložky a ich dôležitosť je rovnaká. Individualizácia je zabezpečená úvodným komplexným krvným rozborom, na základe ktorého sa klientovi zvolí spôsob stravovacieho a cvičebného režimu. Ako je uvedené v samotnom názve – je to cesta a preto má tento projekt dlhodobý charakter – minimálne trvanie je tri mesiace. Potrebujeme dostatok času nato, aby sme vás naučili základom zdravého stravovacieho stereotypu a pravidelného cvičenia. Našich cieľom je pripraviť vás na nový – aktívny život, ktorý budete potom žiť samy a aj vaša rodina.

Garantom projektu je špičková výživová poradkyňa Veronika Hanáková.

„Projekt Cesta ku zdraviu je garantovaný, špecializovaný program s personalizovaným prístupom odborníkov počas celej doby trvania, zohľadňujúci individuálnosť klientov – životný štýl, spôsob stravovania, preferencie v stravovaní tak aj v pohybovej aktivite. Je určený pre všetky vekové kategórie, s ohľadom na zdravotný stav a problémy klientov, s ktorými si sami nedokážu pomôcť alebo im v tom prekáža pohodlnosť.“

OBSAH SLUŽIEB je očíslovaný podľa poradia ako ich klient absolvuje:

  1. KOMPLEXNÝ KRVNÝ ROZBOR

krvný rozbor + hematológia + krvná skupina

  1. DIAGNOSTIKA (absolvuje sa niekoľkokrát počas 3 mesiacov)

InBody: komplexná diagnostika tela

MAXPULSE: meranie stresovej odolnosti, autonómneho nervového systému a stavu ciev

  1. VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO A VÝŽIVOVÝ PLÁN  -> vstupná osobná konzultácia: analýza výsledkov krvi, vyhodnotenie diagnostiky, analýza aktuálneho stravovacieho režimu -> online konzultácia: osobný výživový plán + zmeny v jednotlivých fázach, odporúčanie surovín, konkrétne recepty, vhodné a nevhodné potraviny -> telefonická a mailová konzultácia: posudzovanie plánu, individuálne vzdelávanie v oblasti výživy, individuálna úprava plánu -> výstupná osobná konzultácia: analýza celého procesu a zmien klienta, vyhodnotenie záverečnej diagnostiky, odporúčania na stabilizáciu nového režimu
  2.  TRÉNINGY S OSOBNÝM TRÉNEROM

24 tréningov s osobným trénerom počas troch mesiacov.

Minimálne 2x týždenne individuálny kardio tréning podľa odporúčania trénera.

Individuálny tréningový plán po ukončení trimestra.

10% ZĽAVA na permanentku do Athlete Cross a Fitness Zóny!

(odporúčané permanentky: 1-mesačná –  36,00 EUR, 3 – mesačná – 100,00 EUR)

 

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE ZAKÚPENIE PROJEKTU!

  • Tento projekt je určený pre širokú verejnosť, pre deti, diabetikov, športovcov aj nešportovcov.
  • Nieje podmienkou byť klientom RM SPORT RESORTu a ani sa ním stať.
  • Nieje podmienkou využívať služby našich trénerov a cvičiť v pristoroch RM SPORT RESORTu.

Pokiaľ máte záujem iba o VÝŽIVU A STRAVOVANIE, je potrebné si zakúpiť body 1,2,3 -> jednotlivé služby na seba nadväzujú.

 

REFERENCIE KLIENTOV

 Jarka Svitková

32 rokov, 170cm

7.6.2019             110,7 kg               31,7 kg svalovej hmoty          49% podkožného tuku

19.7.2019           107,1 kg               32,4 kg svalovej hmoty          46% podkožného tuku

27.9.2019           104,1 kg               31,0 kg svalovej hmoty          46,1% podkožného tuku

„V prvom rade by som sa chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať za možnosť zúčastniť sa projektu Cesta ku zdraviu. Keď som videla na FB možnosť prihlásiť sa do projektu, neváhala som ani chvíľu. Vedela som, že toto je ten správny čas. Keď ste mi napísali mail, že ste si ma vybrali, bola som neskutočne šťastná a plná odhodlania zmeniť svoj život k lepšiemu. Začiatkom júna som v RM  SPORT RESORT dostala žiadanku na odbery krvi s presným termínom a miestom odberu. Hneď potom prebehlo prvé diagnostické meranie. V polovici júna som sa prvý krát stretla s výživovou poradkyňou, ktorá mi po dôkladnej analýze mojich stravovacích návykov, vysvetlila princíp toho ako naše telo funguje a prečo je strava veľmi dôležitá pri chudnutí. Vypracovala mi jedálniček podľa ktorého vôbec nebol problém sa stravovať, keďže bol veľmi pestrý a porcie boli pre mňa až mega veľké J. Vôbec som nemala pocit hladu a to bolo úplne super. Týždeň na to ako som začala dodržiavať stravu podľa pokynov, začala som trénovať so super trénerkou Maťkou Štrbákovou, ktorej ďakujem za to, že aj po skončení projektu som na cvičenie nezanevrela, práve naopak, vďaka jej osobnému tréningovému plánu, ktorý mi vypracovala cvičím dodnes. Maťka je človek, ktorý miluje svoju prácu a presne vie, čo robí. Dokáže človeka namotivovať, povzbudiť, pochváliť ale aj vyhrešiť za neskoré príchody na tréningy 😉 S ňou bol každý tréning jedinečný.

Odporúčam každému, kto má možnosť a chce niečo urobiť pre svoje zdravie, aby sa zveril do rúk odborníkov z RM-ka a prihlásil sa do projektu Cesta ku zdraviu.“

Jarmila

 Radoslav Vida

 28 rokov, 178cm

7.6.2019             98,4 kg               40,7 kg svalovej hmoty          27,6% podkožného tuku

15.7.2019           92,2 kg               39,6 kg svalovej hmoty          24,9% podkožného tuku

18.8.2019           88,3 kg               39,1 kg svalovej hmoty          22,1% podkožného tuku

20.9.2019           84,2 kg               39,6 kg svalovej hmoty          18,2% podkožného tuku

„Na začiatku Cesty ku zdraviu v RM Sport Resort prebehla diagnostika s výživovou poradkyňou, ktorá na základe poskytnutých informácií a rozboru krvi určila hlavné nedostatky, ktoré bolo potrebné v mojej strave odstrániť. Prvé dva týždne boli viac-menej prípravné, jedálniček bol nastavený na detox a cvičenie tak, aby som sa rozhýbal a zvykol si na zvýšenú aktivitu. Po dvoch týždňoch som šiel z 98 na 93 kg J. Nasledovala ďalšia fáza, v ktorej podľa plánu pokračovalo chudnutie, ale zároveň začalo naberanie svalovej hmoty. Postupne som prešiel na systém 2 tréningy s činkami a 2 tréningy kardio. Jedálniček sa tiež mierne upravil, po detox fáze mi v ňom pribudlo mäso a mliečne výrobky, takže to už bolo veselšie. Výsledky, ktoré postupne prichádzali boli veľmi pozitívne. Veľkým pozitívom bolo, že išiel pekne dole aj viscerálny tuk, ktorý síce nie je veľmi vidieť, ale je to pliaga. Počas programu som sa cítil oveľa lepšie ako pred začiatkom programu, mal som viac energie a býval cez deň o dosť menej unavený, napriek tomu, že som trénoval skoro ráno a tréner Marek mi dával slušne zabrať.

Jedným z veľkých pozitív, ktoré mi program (strava a cvičenie) priniesli bolo zlepšenie krvného tlaku. Predtým som mal mierne zvýšený tlak, teraz sa upravil na učebnicové hodnoty!

Počas programu prebiehali pravidelné merania a na základe ich výsledkov mi bol postupne upravovaný jedálniček a tréningový plán tak, aby sme čo najlepšie zachytili správny pomer chudnutia tuku a naberania svalovej hmoty, aby všetko prebiehalo zdraviu prospešne a čo najefektívnejšie.

Čo sa týka stravovania, bolo super, že som nebol nútený do nejakých extrémov. Veľká časť poradenstva spočívala v odporúčaniach a tipoch, na základe ktorých som bol postupne schopný zostaviť si vlastný jedálniček tak, aby mi chuťovo vyhovoval.

Tréningy boli relatívne náročné, doteraz som nikdy s trénerom necvičil, takže to bola novinka. Bolo výborné, že ma Marek dokázal správne motivovať. Taký progres ako som dosiahol je aj vďaka nemu! Sám by som ho takto nikdy nedosiahol.

Sumárom mojej trojmesačnej cesty za zdravím bolo -14kg, -12cm v páse, zlepšenie životného štýlu a najmä zistenie, že keď sa človek naučí základné princípy stravovania a cvičenia, tak tá zmena vôbec nie je taká náročná ako vyzerá a že to vôbec nie je nezvládnuteľné, ako som si dovtedy myslel.    Takže ak niekto nevie ako na to alebo sa zasekol, potrebuje sa začať hýbať, v #RMSPORTRESORT vedia ako na to :)“

Rado

Pokiaľ sa o projekte chcete dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať na: fasungova@rmsportresort.sk

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *