Aktuality

Letné GASTRO akcie

restauracia prievidza

Letné GASTRO akcie

Letné gastro zážitky v našej reštaurácii: Užite si chuť leta!

Leto je čas na nové zážitky a nezabudnuteľné chvíle strávené s priateľmi a rodinou. Tento rok sme pre vás pripravili sériu jedinečných gastro eventov. Každú sobotu vám prinesieme iné, tematické jedlá, pre potešenie všetkých chuťových pohárikov.

20. júl VONKAJŠIA GRILOVAČKA

V ďalšom týždni rozkúrime gril a pripravíme pre vás nezabudnuteľné barbecue. Užijete si naše šťavnaté a voňavé dobroty. Naše grilované špeciality sú pripravené s láskou a dôrazom na kvalitu, aby ste si mohli vychutnať dokonalý letný večer.

Môžete sa tešiť na špeciality našich majstrov kuchárov:

*BBQ dolné kuracie krídla

*bravčová krkovička s chilli

*grilovaný rib eye steak

*rozmarínový kurací steak

*krevetové špízy

*sweet chilli rebierka

*grilovaný baklažán

a ako prílohy pečený zemiak v šupke, zeleninový šalát, domáci pita chlieb a sladká grilovaná kukurica.

K správnemu grilovanému menu patria i omáčky, budete mať na výber BBQ, sweet chilli majonézu, cesnakovú, klasiku v podobe horčice a kečupu a nebude chýbať špecialita našich šéfkuchárov, domáca tatárska omáčka.

3. august BURGER ŠPECIÁL

Tretí týždeň bude venovaný všetkým milovníkom mletého mäsa v žemli. Pripravili sme pre vás špeciálny burger, doplnený originálnymi omáčkami a čerstvými prílohami. Každý jeden bude majstrovské dielo, ktoré vás zaručene poteší.

17. august STREDOMORSKÁ KUCHYŇA

V tomto týždni vás pozveme na cestu po Stredomorí. Ochutnáte autentické jedlá z krajín v tejto oblasti. Čakajú vás pochúťky plné čerstvých surovín, olivového oleja, bylín a morských plodov, prinášajúcich chuť a vôňu letnej dovolenky pri mori.

31. august GOOD BYE SUMMER GRILOVAČKA

Naše gastro leto zakončíme veľkolepo. Príďte sa rozlúčiť s letom v spoločnosti priateľov, skvelej hudby a výborného jedla. Pripravíme pre vás tie najlepšie grilované špeciality, ktoré vám ešte raz pripomenú, prečo je leto také výnimočné.

Zažite leto plné chutí v našej reštaurácii!