Masážna miestnosť sa v našom rezorte nachádza na druhom poschodí pred vstupmi do sál. Typ masáži si viete vybrať na základe druhu a času masáže. Tie fungujú na princípe rezervácii, kde sa môžete rezervovať cez web alebo telefonicky. Na našom webe taktiež môžete vidieť obsadenosť masáží či časové rozdelenie.

Masáž je jedným z najstarších regeneračných prostriedkov a má nespočetné množstvo blahodárnych účinkov – na samotné telo, ale aj na psychiku. Vyberte si z našej ponuky napríklad klasickú masáž – chrbta, nôh, chodidiel, celotelovú masáž, reflexnú masáž, rašelinový zábal, alebo manuálnu lymfodrenáž a my vášmu unavenému telu zaručíme dokonalý oddych a regeneráciu. Aktuálnu ponuku a ceny nájdete TU: Cenník

NÁŠ MASÉR

Miroslav Móro je náš masér, ktorý u nás pôsobí od júla 2021. Profesionálne masíruje od roku 2017. Študuje fyzioterapiu a venuje sa oblastiam ľudského tela v súvislosti s masírovaním, regenerácie či jednotlivým problémom pohyblivosti u klientov. Robí, čo ho baví a sleduje najnovšie trendy v oblasti masáží a fyzioterapie. Je profesionálny, ústretový, ochotný a dokáže zrelaxovať a upokojiť vaše telo aj myseľ.

Druhy masáže:

– Klasická masáž
– Športová masáž
– Mäkké techniky
– Bankovanie
– Reflexná segmentová masáž
– Masáž tváre
– Medová masáž

Manuálne metódy :

– Mckenzie metóda (drieková chrbtica)
– HVLA (odstránenie funkčných blokád)
– Dornova metóda

DĹŽKA MASÁŽE a typy masáží k príslušnej dĺžke

90 minút – celoteľová

60 minút – spojenie masáže dvoch častí tela častí tela /manuálne metódy (napr. nohy + chrbát, chrbát + ruky, chrbát + banky, HVLA + chrbát, Mckenzie metóda samostatne, Dornova metóda samostatne)

45 minút – tzv. mäkké techniky masáže + klasická masáž / bankovanie / chrbát + tvárová masáž

30 minút – masáž jednej časti tela (chrbát, nohy, ruky samostatne)