Aktuality

NOVINKA – bodyforming yoga

Už čoskoro sa na vás každú stredu o 17:00 bude tešiť Liana na hodine BODYFORMING YOGA. Prvá, ukážková lekcia je ZDARMA! Neváhajte sa registrovať: https://rezervacie.rmsportresort.sk/

Bodyforming Yoga – je spojením jogy a fitness cvičenia, vďaka ktorému si nielen ponaťahujeme, ale aj spevníme svaly na celom tele. Výsledkom bude pekne vytvarovaná postava a zrýchlený metabolizmus. Pri cvičení sa po celý čas berie ohľad na váš chrbát a správne vykonávanie pozícií. Dôležitou súčasťou hodín sú aj dychové a relaxačné cvičenia, aby ste sa po hodine cítili sviežo po fyzickej i psychickej stránke.

Liana Fabianová – je certifikovaná inštruktorka jogy s fyzioterapeutickým zameraním. Špecializuje sa aj na formovanie postavy a preto vytvorila koncept Bodyforming Yoga, v ktorom sa snažila spojiť to najlepšie z jogy a posilňovacích cvičení tak, aby to prispievalo k vášmu zdravšiemu a krajšiemu telu. Keďže pôsobí aj ako masérka, pri precvičovaní kladie dôraz na uvoľnenie chrbta a správne vykonávanie pozícií. Má bohaté skúsenosti s precvičovaním jednotlivcov (vrátane profesionálnych športovcov) a veľkých skupín ľudí, a to aj na úrovni medzinárodných firiem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *