Aktuality

Otvárame brány našej novej reštaurácie!

Otvárame brány našej novej reštaurácie!

Naša reštaurácia sa otvára a s radosťou Vám oznamujeme, že sme pre Vás pripravili KONTINENTÁLNE RAŇAJKY a DENNÉ MENU!

Kontinentálne raňajky každý pracovný deň od 7:00 do 9:30.

Raňajky vo forme bufetových stolov z čerstvých jedál a pokrmov. Na výber máte každý deň z jedál zo studeného bufetu /jogurty, syry. šunky, salámy/, z čerstvého ovocia a zeleniny, či z rybacích pochúťok. Taktiež sa môžete ponúknuť z teplého bufetu vo forme mäsitých aj bezmäsitých pokrmov, orieškov či cereálií.

Prvotriedna príprava a kvalitné jedlá z každého sortimentu chutí našej kuchyne Vám zaručí, že si budete mať z čoho vybrať.

Na raňajky je potrebná rezervácia cez web alebo aplikáciu vždy deň vopred do 19:00. Bez rezervácie nie je možné vydať raňajky nasledujúci deň.

Denné obedové menu každý pracovný deň od 11:30 do 14:30.

Denné menu na výber z dvoch druhov polievok a z piatich hlavných jedál každý deň. Ponuku denného menu na každý deň zvlášť môžete vidieť na našich stránkach, ako aj v aplikácii.

Na objednanie denného obedového menu je potrebná rezervácia cez web alebo aplikáciu vždy deň vopred do 19:00. Bez rezervácie nie je možné vydať obedové menu nasledujúci deň.

Spúšťanie rezervácií a jedál v našej reštaurácii začína od budúceho týždňa, rezervácia raňajok a obedových menu je už spustená v našom rezervačnom systéme.

Rozvoz jedál nie je možný.