Sauny

FÍNSKA SAUNA

Teplota okolo 100 stupňov celzia a zároveň najsuchší vzduch.
Vlhkosť vzduchu by nemala presahovať 20%.
Pri saunovaní používať výlučne plachtu a nevstupovať v plavkách.

INFRA SAUNA

Využíva infra žiarenie, ktoré sa dostáva do hlbších vrstiev tela.
Má výrazné liečivé účinky a pre niekoho príjemnejšiu nižšiu teplotu – okolo 50 stupňov celzia, takže sa tu dá vydržať podstatne dlhšie – čo je aj žiadúce.
Infra žiarenie nezohrieva vzduch, ale priamo vaše telo.

Infra sauna s uhlíkovými žiaričmi – uhlíkové žiariče pôsobia priaznivo na uvoľnenie svalstva, teplota max do 50°
Infra sauna s halogénovými žiaričmi – halogénové žiariče pôsobia pozitívne na hojenie jaziev, kožné choroby, ekzém.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK – PIATOK 15:00 – 20:45
SOBOTA a NEDEĽA 15:00 – 19:45

Masáže

INFO

Masáž je jedným z najstarších regeneračných prostriedkov a má nespočetné množstvo blahodárnych účinkov – na samotné telo, ale aj na psychiku. Vyberte si z našej ponuky napríklad klasickú masáž – chrbta, nôh, chodidiel, celotelovú masáž, reflexnú masáž, rašelinový zábal, alebo manuálnu lymfodrenáž a my vášmu unavenému telu zaručíme dokonalý oddych a regeneráciu. Aktuálnu ponuku a ceny nájdete TU: Cenník masáží

REZERVÁCIE

Tel.: 0901 755 665

InBody 370S & MAXPULSE

INFO

InBody 370S – komplexná analýza tela, jeho kompozície a zloženie, vyšetrenie stavu metabolizmu. Prístroj spoľahlivo odhalí presnú telesnú hmotnosť, množstvo svalovej hmoty, tuku v kilogramoch aj percentách, množstvo zadržiavanej vody, množstvo kostného tkaniva a ich proporcionálne rozloženie v jednotlivých častiach tela. Okrem toho určí BMI (body mass index), WRH (waist to hips ratio), diagnózu obezity, obvod jednotlivých častí tela, hodnotu bazálneho metabolizmu ako aj energetický výdaj pri rôznych pohybových aktivitách. Komplexnou analýzou tela tiež odhalíme množstvo a rozloženie viscelárneho tuku a minerálov v tele. Vyhodnotíme vyváženosť postavy a pomer zadržiavanej vody v tele, prípadne jej nedostatok z dôvodu zanedbaného pitného režimu. Stanovíme ideálnu cieľovú hmotnosť ako aj odporúčaný úbytok kilogramov.
MAXPULSE – vyhodnotenie stavu ciev a stresovej odolnosti.
Certifikovaný prístroj Max Pulse prostredníctvom akcelerovanej fotopletismografie vyšetruje neinvazívnym spôsobom stav periférneho cievneho systému, stav kardiovaskulárneho systému a celkovú priechodnosť ciev. Zároveň nám vie poskytnúť kvantitatívne hodnotenie autonómneho nervového systému a celkovú odolnosť voči stresu.
Celé vyšetrenie trvá iba 3 minúty, je bezbolestné a prinesie cenné informácie o vašom zdravotnom stave.

REZERVÁCIE

Tel.: 0901 755 665

Testovanie kondície – laktátová krivka

INFO

Test sa skladá zo 4-6stupňovaných záťaží. Po každej záťaži (napr. beh, stacionárny bicykel, veslársky trenažér atď.) sa odoberie kapilárna krv z ušného lalôčka alebo končeka prsta k zisteniu hladiny laktátu v krvi. Z nameraných hodnôt je vytvorená laktátová krivka a stanovený anaeróbny a aeróbny prah.

REZERVÁCIE

Tel.: 0901 755 665

Výživové poradenstvo

INFO

Ponúkame dva typy výživového poradenstva:
1. Cesta ku zdraviu – komplexné, hĺbkové trojmesačné poradenstvo, ktoré doporučujeme klientom, ktorí potrebujú zo zdravotných dôvodov úplne zmeniť životosprávu. Táto služba zahŕňa:
• Komplexný krvný rozbor, ktorý slúži ako vstupný podklad pre konzultanta a garanta tohto projektu, výživovú poradkyňu Veroniku Hanákovú.
• Meranie InBody (komplexnú diagnostiku tela) podľa potreby konzultanta, minimálne však pri vstupe a výstupe
• Výživový plán na základe výsledkov meraní a osobných potrieb klienta a následné trojmesačné poradenstvo a konzultácie
• Výstupnú konzultáciu, ktorá zahŕňa analýzu celého procesu, vyhodnotenie záverečnej diagnostiky a odporúčania na stabilizáciu nového režimu

2. Výživové poradenstvo – jednorazová konzultácia s odborníkom na výživu s jedným z našich trénerov, ktorého si podľa preferencií zvolíte

REZERVÁCIE

Tel.: 0901 755 665

SM Systém

INFO

Stabilizácia a Mobilizácia chrbtice je jednou z najúčinnejších metód prevencie a riešenia bolestí chrbta. Táto metóda je založená na aktívnom pohybe s elastickým lanom, kde dochádza k zapájaniu šikmých brušných svalov a naťahovaniu chrbtice smerom nahor. Tým sa obnovuje chrbtový korzet, uvoľňujú sa kĺby a regeneruje sa chrbtica.
Pomocou tejto metódy sa dajú korigovať poruchy medzistavcových platničiek, skoliózy, problémy po operácii chrbtice, zlepšiť funkciu vnútorných orgánov i celkovo spevniť telo.

REZERVÁCIE

Cvičenie si môžete dohodnúť s certifikovaným osobným trénerom: Zuzana Marošová 0908 153 538

Diagnostika pohybového systému

INFO

Analýza skrátených a oslabených svalov, svalových disbalancií a nesprávnych pohybových návykov, nesprávneho držania tela. Možnosti korekcie a kompenzačné cvičenia.

REZERVÁCIE

Tel.: 0901 755 665