Eventy

RM VERTICAL CUP

RM Sport Team pre Vás pripravuje sériu pretekov vo výbehu do zjazdoviek Hornej Nitry. Čaká ťa extrémna záťaž, extrémne vyčerpanie a bolesť ale aj krásne výhľady po zdolaní extrémneho sklonu. Zúčastniť sa môžete jedného, ale najlepšie všetkých behov. Súťažíme totiž aj o absolútneho víťaza/víťazku, ktorí okrem RM Cupu získajú aj finančné výhry!

Čo je to vertikálny beh? Táto bežecká disciplína je charakteristická tým, že sa približuje k vertikálnemu pohybu (kolmo na vodnú hladinu v 90 stupňoch). Predstavte si na jednej strane beh po úplnej rovine kde je sklon 0 stupňov a na strane druhej lezenie po stene ktorá má 90 stupňov. Čím viac stupňov prekonávate tým viac je to vertikálny pohyb. Čiže v skratke, ide o beh do terénu s vysokým sklonom.

Termíny:
(po kliknutí na miesto konania sa zobrazí PDF súbor s propozíciami)

 

 

 1. 28.5.2022 Cigeľ (výsledková listina)
 2. 25.6.2022 Kľak/Sedlo (výsledková listina)
 3. 27.8.2022 Remata – časovka – ZRUŠENÉ
 4. 17.9.2022 Lehota/Sekaniny – ZRUŠENÉ

Nezabudnite, že bodujeme každý pretek a súťažíme o absolútneho víťaza a víťazku RM VERTICAL CUP 2022. Výsledky spolu s bodovaním nájdete vždy po preteku na tejto stránke po kliknutí na príslušný beh.

Cena štartovného: 10€ pri registrácii online, 15€ na mieste. V cene štartovného: časomiera s výsledkami, občerstvenie v cieli, hodnotný štartovací balíček, účastnícka medaila. Štartovné sa uhrádza za každý pretek zvlášť, resp. podľa toho, koľko pretekov si zvolíte pri registrácii (ak sa registrujete na všetky preteky, môžete uhradiť štartovné naraz jednou platbou). Registrácia je platná až po uskutočnení platby, ktorej potvrdenie Vám príde mailom.

 

REGISTRAČNÝ FORMULÁR:

 

  1. Cígeľ2. Kľak/Sedlo3. Remata4. Lehota/Sekaniny
  Potvrdzujem, že som dostatočne pripravený(á) pre účasť na pretekoch, som zdravý(á), absolvoval(a) som potrebnú lekársku prehliadku, budem dodržiavať pokyny organizátorov a štartujem na vlastné nebezpečenstvo. Prihlásením na preteky dávam súhlas na spracovanie poskytnutých údajov pre evidenciu na športovom podujatí podľa §19 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas sa udeľuje organizátorom podujatia a spoločnosti zabezpečujúcej časomieru a spracovanie výsledkov. Upozornenie: usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu niektorých údajov uvedených v propozíciách. Organizátori sa budú riadiť aktuálne platnými usmerneniami RUVZ v súvislosti s pandémiou COVID – 19. *

  Po odoslaní registrácie dostanete mail s pokynmi na platbu. Platbu je potrebné vykonať do 24hodín. V prípade, že nebudeme úhradu evidovať do 48 hodín od registrácie, bude registrácia vymazaná. V prípade akceptácie platby, budete informovaní mailom.

  Prihlásenie a úhrada štartového poplatku sa považuje za akceptáciu podmienok daného podujatia.

   

   

  KONTAKTY:

   

  preteky@rmsportresort.sk

   

  0902 560 137, 0907 053 268

  CIGEĽ   KĽAK/SEDLO    REMATA   LEHOTA/SEKANINY