Aktuality

Hecni sa vo Fitness Challenge!

Je čas pretransformovať svoje telo a dosiahnuť svoju najlepšiu formu!

Čaká nás vzrušujúca súťaž osemnástich odhodlaných, v troch kategóriách.

Kategória MASTER OF MUSCLE pre tých, ktorí chcú budovať svalovú hmotu. Sleduj rast svojich svalových skupín, zlepši si výkon a dosahuj nové maximá!

Tukožrútska kategória FAT BURNER. Zlepši si svoju telesnú kompozíciu, zbav sa vnútorného tuku a dosiahni štíhlejšiu postavu. Stiahni tuk a odhaľ svoje štíhle ja.

V kategórii POWERFUL BEAST sa stretáva nárast svalov a úbytok telesného tuku. Tí, ktorí túžia po vyváženom prístupe k fitness a chcú dosiahnuť najlepší percentuálny podiel medzi nárastom svalov a úbytkom tuku, sú v tejto výzve správne.

Prihlás sa!

Od 28.3.2024 do 3.4.2024 zašli mail na marketing@rmsportresort.sk.

Do predmetu mailu uveď FITNESS CHALLENGE, do tela mailu meno, priezvisko, telefonický kontakt, názov instagramového profilu a kategóriu, v ktorej chceš súťažiť. POZOR! Každý súťažiaci sa môže prihlásiť iba do jednej kategórie!

Podmienkou súťaže je označovanie RM Sport Resort na sociálnej sieti Instagram dvakrát týždenne počas jej trvania.

Zásahy vyššej moci nebudú počas súťaže akceptované (choroba, lenivosť, zemetrasenie,…)

Súťažiaci môže plniť výzvu sám, alebo s pomocou osobného trénera.

V každej kategórii bude určený víťaz na základe najlepších výsledkov z bioimpednančnej analýzy zloženia tela (inBody meranie). Toto meranie bude všetkým účastníkom na začiatku a na konci súťaže urobené zdarma.

Tvoje odhodlanie, úsilie a vytrvalosť budú odmenené! Každý víťaz si odnesie mesačnú permanentku a trojhodinový vstup do wellness. A ani porazení neobídu naprázdno. Odídu s vedomím, že spravili niečo pre seba a v začatej ceste môžu pokračovať.

Si pripravený? Ideš za svojim lepším ja?

Nech sa začne náš Fitness Challenge 2024! Už 6. apríla!