Aktuality, Eventy

3. charitatívny športový deň

RM Sport Resort vás srdečne pozýva na 3. ročník Charitatívneho športového dňa – aj tento rok v spolupráci s STG PD a ich Spartan Workout Tour Prievidza.

KEDY? V sobotu 5.9.2020 od 8:00 – 14:00 v areáli RM Sport Resort a mestskom parku v Prievidzi.

Tento rok výťažok poputuje v rámci nášho regiónu na ortopedicko-traumatologické oddelenie v bojnickej nemocnici, pod vedením MUDr. Rada Strapka na dovybavenie artroskopickej veže.

Tešiť sa môžete na mnoho športových aktivít, budete si môcť vyskúšať skupinové cvičenia ako spinning, či jógu, dozvedieť sa viac o zdravom stravovaní na prednáške D.Weissa, zúčastniť sa sparťanského behu, alebo si vyskúšať legendárne sparťanské prekážky, ochutnať množstvo dobrôt od našich partnerov a sponzorov a zasúťažiť si aj o Mercedes na víkend!
Ani deti sa nudiť nebudú – môžu si vyskúšať box, tanec s pompónmi, vyskúšať si Spartan Kids tréning, zabaviť sa v kreatívnej jazykovej dielničke alebo si nechať pomaľovať tvár 😊

Uvidíte exhibíciu Romana Voláka a prievidzských parkouristov z Freerun Parkour Club a podujatím vás bude sprevádzať skvelá Karin Haydu! Príďte snami podporiť dobrú vec! Tešíme sa na vás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *